Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Červenec 2007

Praclovek v novém designu

31. července 2007 v 14:45 | Praclovek |  PraDeník
Tak jsem to přeci jen nevydržel a trochu jsem si blog upravil k obrazu svému, inu změna je život. nutno zdůraznit, že to bylo ve vzácné chvilce volma, což přesně koresponduje s tím,co už jsem tu psal- nejsem limitován nedostatkem nápadů, ale nedostatkem času. pokud nový design mých stránek tak nějak připomímá barvy na vlajce jednoho nejmenovaného pražského fotbalového týmu, tak ať opravdu věří, že podobnost není čistě náhodná. I když jsem to tu v minulém článku kritizoval, přidal jsem sem několik odkazů na "oblíbené stránky". Tak se mějte a věřím, ze nová grafika se vám bude líbit.

Asi mě nebudete mít rádi...

31. července 2007 v 10:08 | Praclovek |  Co mě štve
Už je to přehnaný.. Valná většina blogů si je podobná jako vejce vejci... Nikdo nic nevymyslí, všechno je opsaný z jiných stránek.Pominu-li puberťácký blogy typu "Tokio hotel je nejlepší" atp., tak nikdo nedokážete, až na čestné vyjímky, něco pořádného vymyslet. Místo komentářů a skutečných originálních příspěvků se to tu hemží odkazy a komentáři typu"jukni se na můj blog" a "podívej se na mý stránky" + k tomu připsaná adresa. U dětí, který se s komjůtrem a sítěma teprve učej, mi to tak nepřijde, ale že jsou tohle schopný dělat lidi hodně přes dvacet let i ještě starší, už mi připadá (a jak jsem zjistil nejen mně) dost trapný. A je tu ještě jeden nešvar. Místo normálních článků jste si ty stránky z valné většiny plno z vás schopni akorát (teď promiňte) za**at neskutečným množstvim debilních fotek, které stejně nikomu nic neřeknou a ještě si přitom myslíte, jak máte ty stránky perfektně zaplněné zajimavými věcmi, a jak vám to tam úspěšně přibývá. Nic proti některým pokusům o umění, ale občas už platí, co je moc, to je moc. Komu tato slova patří, asi ví (pokud vůbec dokáže pochopit), tak ať si každý sáhne do svědomí. Těm kterých se toto netýká, se omlouvám, ale upozornit na prachobyčejné plagiátorství, naivitu, že vaše stránky jsou střed vesmíru, považuji ne za svoji povinnost, ale za příklad onoho známého přísloví, které stále platí, že oko vidí, ucho slyší... Závěrem bych dodal, že internetové stránky sice slouží k prentaci člověka, firmy, sportovního týmu, nebo jsou jenom tak pro legraci, ale pořádat dostihy v tom, které stránky jsou "nejlepší a nejhezčí", mi připadá nanejvýš trapné. Prostá skromnost je u mě dostačující. Ale to už je jiná kapitola. Váš Praclovek.

tour de France

25. července 2007 v 14:48 | Praclovek |  Co mě štve
  • Už sem fakt nas***j tím, co se děje v tý cyklistice. Všichni zobou... Manželka-původně fanoušek tohoto sportu, jak pasivně, tak i aktivně, už na to odmítá koukat. Ani se nedivim. Jediným pozitivem přímých přenosů zůstává akorát pohled na krajinu, kopce, hrady , poletující ptáky atp. Promiňte, jdu zvracet a přepínám na animovaný seriál "Mašinka Tomáš". Tam se taky jezdí, ale ne na doping, ale na uhlí... Mý ženy je mi moc líto, že už přestala věřit sportu, který měla ráda. K zodpovědnosti bych pohnal všechny, co za to můžou. Šmejdi-na šachtu s nima, ať konečně lížou prach z pracně vydobité cesty. Naházet je do Orlický přehrady je málo. Ostuda na ostudu.

Vtip 7 -doping

25. července 2007 v 13:36 | Praclovek |  Vtipy
Bavěj se takhle dva cyklisti po právě skončené etapě na Tour de France:
"Tak ti mi přišli na to, že jsem nazobanej a mám v sobě doping"...
"Jak je to možný, já to beru deset let a nikdo si nestěžoval"?
"No doktor mi dal takový zvláštní prášky a já to sežral".
"No tak to je jasný, proč ti na to přišli... Příště to nesmíš sežrat i s návodem a obalem".

Bude to slavný den

24. července 2007 v 19:25 | Praclovek |  PraDeník
V pátek se stane taková divná věc. Díky následkům dlouhé těžké nemoci, které se říká LÁSKA, budu mít konečně regulérního a normálního švagra. Čest jeho památce. Bere si totiž (moji) dvojnásobnou sestru. Že tomu nevěříte? Tak věřte!!!!!! Lásce prostě neporučíš!

Vtip 6 -dvojčata

23. července 2007 v 19:10 | Praclovek |  Vtipy
Jsou takhle dvě dvojčata v děloze, spokojeně si tam rostou, a najednou to jedno říká:" venku asi prší". A to druhý: "proč myslíš"? "No, protože sem už zase leze ten čurák v pláštěnce"...

železná smrt

22. července 2007 v 0:05 | Praclovek |  Nedělní chvilka poezie
Nechoď chlapče, nechoď pryč, nechoď dráhou k slávě.
Vždyť duchové drážní jsou opilí.
Uposlechni rady mé, jdi se dívat na koně.
Vždyť duchové drážní jsou zběsilí.
Uposlechl rady mé, šel se dívat na oře.
Vždyť duchové drážní jsou opilí.
Konec dobrý, všechno zlé, zbytky těla přejeté.
Vždyť duchové drážní jsou opilí.
Neměls chlapče, neměls pryč,
neměls dráhou k slávě.
Vždyť duchové drážní jsou marniví.

Mám ho doma

19. července 2007 v 22:44 | Praclovek |  PraDeník
Pokus se zdařil... Byl to ten slavný den, kdy k nám byl zaveden....

Smrt na 519

14. července 2007 v 2:05 | Praclovek |  Příběhy sebevrahů
na úvod musím poznamenat, že tento článek bude někomu připadat jako šifra, ale není tomu tak a inteligentní lidé a zasvěcené osoby jeho význam pochopí. Rozhodl jsem se poprvé zveřejnit statistiku mého sledování počtu usmrcených osob na 519 v úseku Vs-Če. Statistika obsahuje skutečné případy, kdy prokazatelně došlo k úmrtí osoby, ale nezohledňuje zda šlo o sebevraždu, nešťastnou náhodu atp.,není v mých silách to spolehlivě zjistit. O některých případech vím, že to sebevraždy byly, ale v rámci objektivity to nemůžu vzít v potaz. Rovněž jsem nemohl zaznamenat všechny případy z čehož vyplývá, že skutečná čísla jsou bohužel ještě o něco vyšší. Dále vám chci říct, že některé z usmrcených osob jsem znal a to tak, že osobně. Proto také možná pochopíte, proč mě zajímá fenomén sebevraždy a smrti vůbec, zvláště pokud jsem u některých z těch masakrů byl prakticky osobně a všechny nás zúčastněné to stálo dost nervů a úsilí, aby se vše po takové události vrátilo "do normálu". Bohužel až letos jsem začal zaznamenávat i místo, kde k tragédii došlo. Závěrem vám ještě sděluji, že takovouto statistiku nevede policie ani jiné kompetentní orgány, které mají s touto problematikou co dočinění, což považuji za velmi nezodpovědné. Takže s chutí k výsledkům: rok/ počet usmrcených/ datum událostí/ u letošního roku místo. 2002-6-10.02., 08.04., 15.04., 04.11., 05.11., 15.12. 2003-5-03.01., 10.03., 22.08., 09.12., 29.12. 2004-7-20.02., 08.03., 22.03., 25.03., 28.08., 30.08., 01.10. 2005-3-02.05., 12.07., 22.07., 2006-3-04.04., 24.07., 08.11. 2007-6(zatím)-09.03.Če, 22.03.Sš, 29.05.Rn, 14.06.Mr, 08.07.Vs, 14.07. Če. Doteď jsem tedy zaznamenal 30 mrtvých. Nic moc bilance... Doufám, že jste moje počínání alespoň trochu pochopili. Váš Praclovek. (tento článek je pravidelně editován autorem, aby obsahoval( v rámci možností) skutečné údaje)

Předávkování drogami

11. července 2007 v 4:25 | Praclovek |  Druhy sebevražd
Bohužel, musím tento druh sebevraždy také zaznamenat. Feťáků je u nás jak sr**ek a místy se prý drogy dají sehnat snáze než chleba. To se pak nesmíme divit, že to občas některá z těchto ztracených existencí nezvládne a rozhodne se pro aplikaci své poslední dávky. Trik spočívá v tom, že tato dávka je mnohonásobně vyšší, než jakou může organismus dotyčné smažky přežít nezávisle na tom, v jakém stupni závislosti se nachází. Z toho logicky vyplývá, že množství použité drogy je značně individuální. Mají to ale prý dobře spočítané, takže úspěšnost těchto sebevražd je velmi vysoká. Jaké látky se k tomuto účelu používají, rovněž nevím, od toho jsou tu určitě jiné stránky, a já navíc mám s drogami těžkého kalibru minimální zkušenosti. Dost na tom, že si občas přihnu a hulím jak fabrika. Pracovně zkrátka tato svinstva nazvěme "tvrdé drogy". Abych pravdu řekl, já ani tento způsob odchodu ze světa za sebevraždu nepovažuji a to z velmi jednoduchého důvodu. Drogová závislost je u nás oficielně nemoc a tudíž je tento čin zkrátka jen posledním stadiem takové nemoci. Je to jako s rakovinou. Rozdíl je akorát v tom, že v případě rakoviny vás sežerou nádory a v případě fetování drogy. Ovšem nutno podotknout, že za rakovinu si většinou nemůžete sami, kdežto drogy jsou vaše rozhodnutí. Tolik asi k předávkování drogami. Radši končím, aby se mi tu z toho nerozběhla nějaká feťácká diskuse. To je to poslední, co bych ještě potřeboval. A úplně nakonec mě napadlo, že naše známé přísloví "padni komu padni", bych v případě feťáků změnil na "šlehni komu šlehni". Tak se mějte hezky, musím končit, můj dealer na mě nemůže tak dlouho čekat. ;-)

Kombinované sebevraždy

10. července 2007 v 22:41 | Praclovek |  Druhy sebevražd
Jak jsem slíbil, zmíním zde tzv. kombinované sebevraždy. Jedná se o stav, kdy se sebevrah rozhodne použít pro odchod do věčných lovišť více způsobů sebevraždy najednou. Asi nejtypičtějším příkladem takové sebevraždy je poměrně často používaná kombinace prášky+podřezání se v doprovodu alkoholového opojení. Ona je vlastně ale většina sebevražd kombinovaných, protože u většiny z nich hrají důležitou roli právě alkohol, prášky, nebo přímo nějaké ty drogy. Jednou jsem byl dokonce svědkem velice zajímavé sebevraždy, kdy dotyčná nešťastnice zvolila k odchodu kombinaci skoku z mostu pod přijíždějící vlak. Ovšem na výsledek jejího počínání nebyl zrovna nejhezčí pohled. O takových těch kombinacích typu "poleju se benzínem, zapálím se, přitom si omotám provaz kolem krku a skočím do propasti" mluvit nebudu, považuji je spíše za trapnou kachnu hodnou Blesku. Další věcí je, zda-li použití více druhů sebevraždy zvýší vaši naději na úspěch. Řekl bych, že teoreticky ano, ale prakticky ne. Ano proto, že více metod dává logicky vyšší šanci,že vás to zabije, ne proto, protože pokud vás někdo najde a pokus vám překazí, tak vás budou doktoři dávat dohromady akorát víc sebepoškozené. Naše zdravotnictví je sice v řiti, ale zase ne natolik, aby si neporadilo např. s kombinací popáleniny+otrava nebo třeba podřezání+přidušení z důvodu vašeho topení se ve vodě atp. Doktorům to prostě bude jedno, akorát na vás spotřebují víc jejich léčebných metod a času. Takže trápit se s vázáním smyčky a zároveň sháněním nábojů do revolveru po dědovi je asi spíše zbytečné. Tak tolik asi k tomuto tématu, které jsem potřeboval trochu vzpomenout a rozebrat spíše pro jeho nepopiratelnou existenci, než že by to byl nějaký extra samostatný druh sebevraždy. Mějte se a šťastnou ruku při výběru správného druhu sebevraždy Vám přeje Praclovek. ;-)

Co lze předvést na přejezdu...

8. července 2007 v 9:53 | Praclovek |  Co mě štve
Nedávno jsem zde upozornil na stránky, které mají varovat před možnými následky, pokud řidič nedodrží pravidla silničního provozu na železničním přejezdu. To co však předvedl jistý "řidič" ve středu 4.července večer na přejezdu kdesi v jižních Čechách, již postrádá jakoukoliv logiku a jednání onoho šoféra bylo na hony vzdáleno uvažování normálně myslícího člověka. Situaci vám popíšu a jsem přesvědčen, že tomu co se stalo, jen velice těžko uvěříte: K přejezdu bez závor, zabezpečeného červenými světly, která se rozblikají, když se blíží vlak, přijíždí kamión zn. renault. Světla na přejezdu neblikají, ani nic necinká, a tak náš borec na přejezd vjíždí. Potud je vše v pořádku. Věc má ale jeden háček. Deset metrů za přejezdem silnice končí. Tento konec představuje bytelná a dobře uzamčená závora. Je to vjezd do místní kolbenky. Náš řidič tudíž zůstává stát s kamiónem uprostřed přejezdu. Normální člověk by udělal všechno proto, aby z toho přejezdu vypad. V tomto případě by tedy couvl. Náš borec ovšem zůstává s kamiónem na koleji, opouští ho a jde do fabriky (!!!) shánět někoho, kdo by mu tu závoru odemkl. Dál už to šlo rychle. Rozblikala se varovná světla a spustil se patřičný zvukový efekt... Pár sekund na to, světě div se, kde se vzal, tu se vzal, je tu rychlík. Následuje scéna typu Kobra11. Třista tun vážící kolos úřaduje v celé své "kráse". To, že strojvedoucí brzdil, považuji spíše za úsměvné. Celkový výsledek- jak už to tak bývá-vyhrál vlak... Je jasné, že kamión už si nezajezdí, naproti tomu mašinka dostane akorát nový nárazník, nové přední sklo a možná nový lak. Ani nechci domyslet, co se mohlo stát náhodným kolemjdoucím, lidem ve vlaku atp. Můžete mi někdo vysvětlit, čím dotyčný magor myslel, jestli kolenem nebo ledvinami? A kdo vůbec dotyčnému vydal ŘP? A že tomu, co zde píšu, nevěříte? Tak v tom případě končím větou klasika: Nevěříte? Tak věřte! Toto se bohužel opravdu stalo...

Otrava výfukovými plyny

4. července 2007 v 13:16 | Praclovek |  Druhy sebevražd
Tak konečně se dostávám k tomuto druhu sebevraždy, na který jsem málem zapomněl, a přitom je čas od času uskutečněn. Hned na začátku musím zmínit, že jde v podstatě o tzv. kombinovanou sebevraždu (těm budu věnovat časem samostatnou kapitolu), protože při ní použijete ještě s největší pravděpodobností doprovodné prostředky jako jsou prášky nebo větší množství alkoholu. Zkuste totiž vydržet v místě, kde se hromadí jedovaté zplodiny. Vsadím se, že se vám to asi příliš nepodaří. Asi nemusím připomínat, že základem k úspěšnému provedení této sebevraždy je nezbytné mít k dispozici funkční automobil s dostatečným množstvím paliva. Celý průběh sebemordu tak, jak by měl klapnout, bych popsal asi takto. Sníme dostatečné množství prášků na spaní, můžeme je zapít alkoholem. Dávkování je silně individuální, takže pozor. Čas, který máme mezi dobou požití léků a dobou jejich zaúčinkování využijeme k přípravě samotného aktu. Asi nejvýhodnější je auto ponechat v garáži, mělo by to vést ke zvýšení koncentrace plynů. Pokud nemáme k dispozici garáž, zvolíme samozřejmě opuštěné místo. Na výfuk navlékneme hadici, kterou si zavedeme do škvíry v okně u dveří. V momentě kdy pocítíme účinek léků, sedneme si do auta se zavedenou hadicí. Otočíme klíčkem a nastartujeme. Usínáme, ve spánku vdechujeme zplodiny a v klidu a nikým nerušeni umíráme. Nashledanou.

Začala okurková sezóna

4. července 2007 v 10:33 | Praclovek |  PraDeník
Tak a je to tady. Žádné sms, žádné maily, nula nových věcí na přetřes. Tak je to správné. Snad už ani tak "kvalitní" plátek jakým je třeba Blesk nemá o čem psát. Anička vypadla z hitparády, ptačí nemoc rychle a samozřejmě za velikého ticha končí, vzhledem k tomu, že je lichý rok, nekoná se žádný pořádný fotbalový turnaj, o olympiádě nemluvě, co dodat. O prvním prázdninovém víkendu "jen" osm mrtvých na našich silnicích a to TV Zn@va a její sekci hyena k naplnění zpravodajství nestačí. Ještě že našli v Londýně ten auťák s těmi buch-buch předměty, který tam nechali ty hovada, který bych preventivně střílel, jinak není o čem psát. Dokonce ani to jejich oteplování Země nejde na odbyt, protože se silně ochladilo a tvrďte člověku, který právě odjel na dovolenou, že se naše planeta stává buzerantem. Zkrátka pisálci musí najít něco nového a to určitě ZA KAŽDOU CENU. Uvidíme s čím přijdou, určitě to bude zaručeně "super causa", jen to tomu bude chtít trochu pomoc, reklama a upoutávky jisto jistě zaberou. Budou se ale muset snažit. Na velká sucha to nevypadá a povodně hlášené nejsou, tak vám ti nevím. Ono vůbec ty programy v televizi v létě jsou kapitola sama pro sebe. Začínám si dělat čárky, který pořad se neopakuje. Moc jich za to léto nebude. Mám k dispozici čtyřicet kanálů a jsou to opravdu kanály. Bohužel toho času ale opravdu pouze na hovno. Z výše uvedených důvodů si nechávám příští týden instalovat Al-džazíru a to v její digitální verzi. Je to sice v arabštině, ale s anglickými titulky, tak snad se něco přiučím. Alláh je přeci velký a jistě mi to všechno pomůže přežít, nebo se o nás Věrné v jeho ráji určitě postará. Tak se mějte, Váš Praclovek. Salám sadám, strýčku Usámo. P.S. ty trhaviny mi už na dobírku neposílej, kdo to má potom platit, ty ku*vo židovská!

Www.prejezdy.cz

3. července 2007 v 15:10 | Praclovek |  PraDeník
I když to nemám rád, když někdo někoho vyzývá k návštěvě nějakých stránek, tak vás prosím, a to zejména řidiče motorových vozidel, aby tyto stránky navštívili. Zajímavá je zejména sekce s obrázky a videy. Je tam názorně vidět, jak lze vlastně také spáchat sebevraždu, aniž by si to dotyčný uvědomil. Takže jděte na: Www.prejezdy.cz. Je to dosti poučné a výmluvné.

Atlas.cz-hlásím odchod

3. července 2007 v 14:53 | Praclovek |  Černé ovce a bílí beránci
Uděluji pět černých ovcí provozovateli e-mailů atlas.cz. Nekonečné výpadky, zdvojování odeslaných mailů a ustavičné problémy s přihlášením atp. mě vedli k tomu, že jsem se s ním k dnešnímu dni rozloučil a přestěhoval svoji schránku jinam. Zatím jsem s novou schránkou spokojen. Tak uvidím. Závěrem: takto se v dnešní době služby, byť jsou zadarmo, neposkytují.