Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Srpen 2007

Nažeň mi sem ty svině

28. srpna 2007 v 22:31 | Praclovek |  PraDeník

... "Nažeňte mi sem ty svině, už sem si dlouho nezakopal do dutých hlav a nešistil si boty od krve ostatků podlidí. Jedině My jsme nadřazená rasa, která je Bohem vyvolena a předurčena k ovládnutí tisícileté Říše, jenom My jsme Ti, kdo ovládnou"...

Z projevu jistého Dr.Goebelse (Mnichov 1942, sjezd NSDAP)...

Vtip 9 -Zbraň na politiky

27. srpna 2007 v 10:30 | Praclovek |  Vtipy

Sejdou se takhle dva nespokojení občané a ten jeden řiká tomu druhému:
"Já bych všechny ty politiky nejradši postřílel". A ten druhý mu pohotově odpovídá: "Co ti brání, já ti prodám samopal".
"A za kolik mi ho prodáš"?

Hladovka/smrt hlady

23. srpna 2007 v 11:51 | Praclovek |  Druhy sebevražd
Tak a jsme u další zvrácenosti, kterou je dobrovolná smrt hlady. V našich podmínkách je to prakticky neproveditelné.Leč vzpomeňme jistého pana Marečka, který těsně po sametu hladovkařil. Jak jinak, než neúspěšně. Tak bych mohl pohl pokračovat. přes Gándhího, různé vězeňské vzpoury i kdejaké dobrovolné hladovění poustevníků. Co jsem se tak dozvěděl, tak smrt hladem jako takovým, prakticky neexistuje. I nebohé děti kdesi v Africe nezemřou na hlad jako takový, ale na nemoci, které způsobuje podvýživa. To je nutné si uvědomit. V našich podmínkách, i kdybyste chtěli hladovět sebedýl, tak vás dříve či později, zavřou akorát tak do cvokárny. Lze ještě namýtnout, že hlady zemřete, když vás někdo vysadí uprostřed pouště. Taky vás zklamu. Bude to smrt dehydratací a ne hlady. Pro amatéry ještě dodám, že jedním ze základních refexů člověka je se najíst, a překonat tento reflex je nesmírně obtížné. A na závěr? Hlavně si uvědomte, že hladovka je nesmírně časově náročná, a čas prý vyléčí vše, takže i vaši touhu zemřít... Tak dobrou chuť.

Oldovi se daří

23. srpna 2007 v 11:31 | Praclovek |  Olda
Tak Olda (zejména díky svým návykům, barvě pleti, sociálním návykům a protože je v menšině) získal nové bydlení. Pořídil jsem mu superspešlpapundekl ubikaci. Osobně tomu říkám bedna. Samozřejmě, že pořízení této bedny bylo na moje náklady.Bedna obsahuje i skvělé vybavení, v podobě čtyř sociálních zařízení(!!!). Já tomu teda říkám rohy bedny. Kupodivu, Olda se ihned jal jeden z nich využívat, a to tak že řádně. Stravuje se také vzorně. Jeho spotřeba jídla je neuvěřitelná. Ale nejvíc mě fascinuje to, že NELŽE, NEKRADE a NEPODVÁDÍ. Pouze píská a vesele si žije....

Výbušniny

23. srpna 2007 v 11:00 | Praclovek |  Druhy sebevražd
Dlouho jsem nechtěl o tomto druhu sebevraždy psát, ale v rámci objektivity, nakonec tuto debilitu také zmiňuji. Největším problémem při uskutečnění tohoto činu je obstarání výbušnin. Kde je sehnat nevím, a i kdybych věděl, neřeknu. Pouze doporučím. Nechte se zaměstnat v lomu, dolech, nebo přimo v továrně na bum-bum předměty, zvolte nějakou činnost v chemickém průmyslu.Přímá a aktivní činná služba v armádě také rozhodně není k zahození. Pokud se tedy rozhodnete pro tento druh sebevraždy, musíte počítat s tím, že v případě úspěšného sebeodpálení toho z vás moc nezbude. Záleží samozřejmě na umístění trhaviny na vašem těle, druhu třaskaviny i místě, kde tento čin provedete.Rozhodně vám nemohu doporučit způsob, při kterém budete v ruce držet odjištěý granát, nebo úmyslně šlápnete na minu. S docela velkou pravděpodobností to z vás spíš udělá slušného krypla, než že vás to zabije. Tyto věci totiž slouží, podle známého vojenského hesla "ke zneškodnění" protivníka, nikoliv k jeho "zabití". S tím je nutno počítat.
Ještě jedna věc. Za sebevraždu výbušninou nepovažuju MAGORY, co si na tělo dají trhavinu a jdou se odpálit mezi lidi. To není sebevražda, ale atentát. To je nutno rozlišit. Takový čin, pokud se na něj (naštěstí!!!) včas přijde, zaslouží tak akorát následné zlynčování, v žádném případě ani tu čestnou kulku s prachem u nějaké zdi. Váš Praclovek.

Pouze doporučuji

21. srpna 2007 v 11:51 | Praclovek |  Pravěk
Přidal jsem na tyto stránky (někdo tomu říká blog, ale to je jedno) několik odkazů na mé oblíbené stránky. Možná si o mně můžete myslet, že jsem sebevrah, fašista, komunista, magor, dobrodruh, vlk samotář, nebo třeba velitel kosmické lodi. Musím Vám ale říct, že je mi to úplně jedno, za koho mě máte. Zase, a to jako vždy, podotýkám, kdo nechcete, nečtěte to. Leč právě mám ale tisícátou návštěvu. Do určité míry jsem pořád věřil, že lidé jsou schopni číst normální články. V momentě kdy zde zveřejním kdejakou morbiditu stoupne návštěvnost o 100%. A jak by řekl klasik, všechno je naopak. V případě, že se snažím napsat něco v "uvozovkách" normálního, nikdo o to nejeví zájem. A ještě jeden postřeh a ten je dost důležitý. Několikrát jsem se divil, proč nějaký článek nemá odezvu. Docela vím proč. Protože na PRAVDU a FAKTA se nedá reagovat. Jsou to dvě věci které, když na to přijde, dost bolí, ale nedá se s nimi nic dělat.

A proč toto píšu do rubriky Praclovek? Protože se to hodí. Ne mně jak se říká do krámu, ale chci napovědět všem, kteří toto budou číst, jedinou věc.

Jsou to zajímavé věci:

-Nebuďte blbí.
-Souložte s antikoncepcí.
-Kdyby něco, nesouložte.
-Chovejte se slušně.
-Pozor na lidskou blbost.
-Pokud možno, nezblbněte sami.

Že už jste něco podobného četli???

To bude tím, že Praclovek je ve svém vývoji silně zaostalý a přišel na to, co píše, až teď...

Že nevěříte? Tak věřte...

Váš Praclovek.


Závažné porušení životosprávy aneb chlast-slast

18. srpna 2007 v 7:18 | Praclovek |  Alkoholismus, kouření a jiná svinstva
Inu stalo se. V průběhu konání mé řádné dovolené jsem se vypravil a při příležitosti jednoho nejmenovaného výročí jsem uspořádal menší "srazík", navíc typu "cesta z města". Cesta proběhla i s rodinou navýsost dobře. Řádně a poctivě jsem se posilnil nápojem, který se oficielně zove Gamgrinus 10°. To jsem ještě netušil, že v místě konání akce na mě čeká nelehký úkol v podobě neodolatelné chuti schované v láhvi 0,7l, GIN 40%. Po několika hodinách začala být situace vážná, posuďte sami:
-opakované pády
-přestala se mi dařit hra na kytaru
-hrozná "kecavá"
Situaci jsem ale i skolegou okamžitě řešil zkonzumováním dvou krabic levnějšího červeného vína. Výrazně to prodloužilo moji životnost. Leč následky akce byly tyto:
-ztráta chuti k jídlu
-kocovina po dobu dvou dní (nepomohlo ani důsledné "přikrmování" se Gambrinusem)
-nevím proč, ztratil jsem ponožku
-léčba rozbitého rtu potrvá několik dalších dní
Shrnutí: Alkohol je metla lidstva, ale zametat se musí a jednalo se o typický případ "alpské trojkombinace".
Ale posuďte sami, má tohle dospělý běloch zapotřebí??? Tak nevím, nevím. Jinak akci osobně považuji za velice zdařilou. Proč jsem vlastně Praclovek??? Ty zvíře!

Největší trest

10. srpna 2007 v 14:50 | Praclovek |  Cikáni
Tak sem se tak zamyslel a polil mě přitom studený pot. Představte si tu situaci. Ráno se probudíte, jdete do koupelny a následuje obvyklý pohled do zrcadla... A v tom se to stane. Najednou zjistíte, že jste se neprobudili jako normální člověk, ale jako cikán. Což o to, na první pohled je to stav více než pozitivní. Můžete jít v klidu zase spát, protože nemusíte do práce, na sociálce jsou i odpoledne a uklízet nemusíte, takže klid. Jenže to už na vás bouchá Eržika od souséda (musí bouchat-zvonek nejde, ostatně stejně tak i voda a plyn), že de Féro ná šrot a jestli nechceš taki té love. Brrr zase mě polil studený pot. Ještě tak skončit v závalu pod zbytky kravína, co někde nechali v rámci "sociální výpomoci" bejvalý jézéďáci.... Ale co teď. Začínám mít hlad a žízeň. To je taky O.K. Stačí přece zavolat: "Dezidere, Lájoši, Eržo ke mně" a hned je kolem mě deset mých (i nemých) hladových krků. "skočíte do konzúma a seženéte pyti a njéco ku jýdlu". Nezapomínam dodat, že sehnat, neznamená koupit! Vycházím na dvórek a chválim dospivajýci, jaké přes noc sehnali superpyčo nahrádni dily na móji škodóvku. Přijiždi polycýje. Dva mé nejstarši syny odvážejí pryč "v želézech". Křičím slova rasismus,diskrimináce a pyču policýje....


Dál si dám chvilku voraz, pak to ještě dopíšu, ale řikám vám upřímně- já se takhle probudit, tak si to jdu hodit.

Olda

7. srpna 2007 v 9:52 | Praclovek |  Olda
Kde se vzal, tu se vzal, včera se k nám nastěhoval Olda. Je barevný, ale to mi nevadí. Vesele si žije, aktivní je i v noci. To pojídá jídlo, které mu někdo s radostí dal. To mi nevadí. Olda je totiž barevný a má černé oči. To mi taky nevadí. Děti si s ním hrají, aby si zvykl (čti integroval). To mi nevadí. Olda je aktivní i přes den. Je pořád barevný. Snědl mi kus chleba a nikdo si stále na nic nestěžuje. To mi nevadí. Olda je hodně tmavě zbarvený. To mi nevadí. Olda pije. Nemůžu si stěžovat, je to voda, kterou jsem mu sám nalil. Olda už je zase spokojený. To mi nevadí. Olda si v rohu zřídil záchod, který okamžitě použil. To mi nevadí, Olda je přece integrovaný. Navíc je proti nám v menšině a má přece svoje práva. Olda je totiž morče. Hlavně ať mi akorát nepřekouše dráty 234V/50Hz. To by se asi sám okamžitě zase odintegroval....

Sparta se rozjela

7. srpna 2007 v 9:29 | Praclovek |  Fotbal
I když odmítám sledovat naši tragedii, tak co si budem nalhávat, Sparta je Sparta. Nehráli ti kluci špatně. Akorát ta produktivita!!! Z osmi šancí jeden gól... Sparta-Liberec 1:0.


Další, co mě potěšilo, je fakt, že na náš fotbal začali chodit lidi. Na spartu přišlo 16 000, na klokany s chacharem vyprodáno, to samé v Boleslavi... Aspoň něco. Jo a ještě jeden poznatek: fanoušci Baníku údajně napáchali při svém výjezdu jen minimální škody a ani se prý nikde neservali. Je to vůbec možné???

Vtip 8 -Cikáni a vánoce

6. srpna 2007 v 15:25 | Praclovek |  Vtipy
Blíží se Vánoce a mistr v továrně si zavolá svoji partu hic.Víte chlapi, že tu u nás dělaj ty cikáni z východního Slovenska, jsou tu tak sami, rodiny maj daleko, no a na Vánoce maj bejt všichni spolu, co kdyby ste si každej vzal na ty svátky nějakýho domů. Po chvilce ticha se přihlásí Franta z dílny a řiká , že by si teda dva vzal. Tahle si je teda během pár minut rozeberou...
Po Vánocích se sejdou a mistr se ptá, jaký to bylo,co a jak, a kde jsou cikáni, že nepřišli do práce... A chlapi sborem odpovídají: "bylo to skvělý, bylo to dobrý, ale co se týká toho jídla, tak kapr je teda lepší"!!!

Ať žijou šváby

6. srpna 2007 v 15:01 | Praclovek |  Cikáni
To už je fakt "síla", jak dokážou "žít" obyvatelé jednoho nejmenovného domu v jednom českém městě (vzhledem k tomu co jsem viděl, zase tak české nebude, pozn. autora)....
1. Nájemníci v tomto domě vedli spořádaný život, vzorně se starali o přilehlý dvorek, řádně zamykali i okna v jejich nepřítomnosti zavírali.
2. Všechny bytové jednotky byli po celou dobu jejich užívání udržovány v perfektním stavu, vybavení bylo nadstandartní.

A přece stalo se... Jednoho dne do jejich příbytků nastěhoval se divný brouk RUS OBECNÝ. Kde se tam vzal, nikdo neví. Tak hezké to tam měli, zejména hygienické zázemí vzorně udržovali v co nejlepším stavu. Jak je to jen možné??? Ale já vím, kdo za to může!!! Byl to rasový útok. Zase je mi zle.... A já gádžo se pomalu bál, aby článek "Návštěva cikánské kolonie" v rubrice Expedice AVAROM, někoho neurazil.
Pozn.: Obrázek je ilustrační a je z mosteckého sídliště Chánov.

praclovek se nezdá...

3. srpna 2007 v 11:20 | Praclovek |  PraDeník
Tak jak jsem opětovně zjistil, ten net, to je opravdu hračka pro dospělé, jak dělaná. Jernom se opět nyní bavím. Nestihám vzhledem k množství jeho možností a známým obsluhovat dohromady mail, ICQ, něco si psát soukromě, číst noviny a ještě telefonovat+ hlídat dítě a vařit... Ještě bych mohl začít s posunem a bude to jak v práci za obzvlášť nadstandartních podmínek. Škoda, že nesněží a nechytám do toho cikány kerý něco kradou. .....

Nepolepšitelní sběroví referenti

2. srpna 2007 v 15:12 | Praclovek |  PraDeník
Tak se to opět stalo. To si opravdu nemůže ten snědý hoch koupit (v jeho případě ukrást) nějakou příručku o tom, jak je postavena ocelová konstrukce. Jen co je pravda, pěkně to na ně spadlo. Líto mi jich rozhodně není. Prostě kradli, přehnali to a žuchlo to na ně. Nejsmutnější na tom je, že je opět nedostaly zákony České republiky (čti Policie), nýbrž zákony gravitační (čti Isaac Newton). Opravdu, ať zapojuji svůj mozek jak chci, nedokážu pochopit, jak někdo může řezat do nosné kostrukce. To jen svědčí o inteligenci dotyčného chmatáka. A já už teď vím, co budou říkat ochránci lidských (čti cikánských práv): Kdyby měli cikáni vzdělání, dostatek pracovních příležitostí, pěkné bydlení, nestalo by se to. Takhle, chudáčci, museli jít shánět chléb náš vezdejší tímto způsobem. Není to absurdní? A věřte tomu, že je někdo toto schopen říct a takhle uvažovat, a to dokonce na půdě našeho oberchlívu (čti parlamentu). Mě by spíš ale zajímala jiná věc. Kde vzala dotyčná parta sběrových referentů tu flexu, kterou ten barák rozřezávali. Jistě si na ní poctivě vydělali. Moje resumé: Rodinám, kterým při této události (čti čórce), někdo pošel, pardon utrpěl čórkopracovní úraz, vyplatit pohřebné, do konce jejich života jim je nutno vyplácet sociální dávky za zemřelé a okamžitě zvýšit případný vdovský a mnohočetné sirotčí důchody. Zraněným je nutno poskytnout veškerou dostupnou lékařskou péči (včetně případných pobytů v lázních a rehabilitací). Do konce jejich života jim za to, že se zmrzačili při evidentní krádeži vloupáním, vyplácejte invalidní důchody a s tím spojené sociální dávky v co největší možné výši. Připadá vám to uhozené? Mně ne. Tak to totiž bude, milí daňový poplatníci. Váš opět nas**ný Praclovek.