Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Další reprezentant

20. září 2007 v 20:44 | Praclovek |  PraDeník
To, co se mi stalo ráno, že pohár mé trpělivosti definitivně přetekl, nebudu popisovat. Dotyčného člověka sem se zastával dost dlouho, ale co je moc, je moc.

Již jsem toto blíže popsal ve svém článku o vychcánkovi.
Tento člověk však mezi takové případy nepatří. Jen jeho jednání překročilo jisté hranice normálního lidského chování a především dlouhodobě začalo ovlivňovat životy jiných lidí. O které jde, píši v monogramech. Jde o: M.P., V.S., R.K., M.K., J.H., J.G., T.B., M.B., F.Š., J.H., J.H., V.P., P.J., Z.F. Výčet by obsahoval tolik dalších jmen, že bych tu byl do rána. Jen těžko se budeme omlouvat sami sobě, že jsme nezakročili dříve. Pan D.F. byl z mé strany po dobu déle jak jeden rok opakovaně varován, že jeho jednání soustavně porušuje nejen Zákoník práce, ale i zásady slušného chování a hlavně přístup PROFESIONÁLA. Proto jsem jednal, tak jak jsem jednal. Pominu-li, že se tento člověk opakovaně vysmál mým varováním, nevzal si to k srdci, navíc měl dobu delší jak jeden rok, na vyřešení svých osobních problémů. Nebudu zde plakat nad rozlitým mlékem, ale v tomto případě obzvlášť platí, že kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.
Proč to píši? Po těchto zkušenostech, mi nezbývá než přitvrdit. Jsem sice jenom praclovek, ale i slovo praclovek stále ještě obsahuje slovo Člověk.
- opakující se monogramy, nejsou chyba, ale souhra náhod - editace delta -
- článek jsem původně stáhnul, ale cosi mi říká, že jednou zveřejněná pravda nepatří pod stůl - editace praclovek -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste za sousedy cikány?

Ano 11.5% (59)
Ne 72% (371)
Nevim 5.4% (28)
Už je tu máme... 11.1% (57)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama