Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Říjen 2007

Neviditelnej pes

31. října 2007 v 17:34 | Praclovek |  Pravěk
To jsem celý já. Ve své celé praclověčí zrůdnosti jsem zapomněl na noviny zvané Neviditelnej pes.
Takže až teď (!!!) je dávám mezi oblíbené.
Zkrátka kovářova kobyla chodí bosa.... Hlavně, že ho (to) denně čtu, pokud možno, tak třikrát. Přímý vstup na "Čokla" je v odkazu.

NEVIDITELNEJ PES


Váš PraclovekP.S.: I já hlava děravá, berlu mrazilku jsem si zapomněl doma... Ach Nastěnka....

Vtipy mám rád 15

30. října 2007 v 15:45 | Praclovek |  Vtipy
Nemám co bych dodal... Smích je smích...

Pár fórů navrch neuškodí... 14

30. října 2007 v 14:13 | Praclovek |  Vtipy
Přijde mladík do lékárny: "Dejte mi, prosím, jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke své dívce. Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru…. A nebo ne! Dejte mi tři. Matka mé dívky také vypadá celkem dobře." Tak se taky stalo. Mladý muž přišel na návštěvu, pozvali ho k obědu i na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se. Když ho dívka vyprovázela, ptala se: "Co je to dnes s tebou? Nechutnal ti oběd? Že jsi takový zasmušilý?"
"Ne, oběd byl výborný, ale kdo by si pomyslel, že je tvůj otec lékárník…"

Zvítězí příroda nebo "takyekologové"?

30. října 2007 v 13:30 | Praclovek |  PraDeník
Tento text jsem dostal náhodou mailem, nicméně jde o velice zajímavé zamyšlení, a proto jej sem vkládám.

Už zase hoří Kalifornie?

aneb Příroda opět vítězí
Chcete-li něco pochopit, musíte to vidět a zažít. Protože mnoho českých turistů zažilo požáry jak v bývalé Jugoslávii, tak v Řecku, dovede si myslím velká část čtenářů alespoň rámcově představit, jak to ve skutečnosti vypadá. I když milion evakuovaných jako teď v Kalifornii doposud nikdo nezažil.

Moc hezká podívaná - Chánov

29. října 2007 v 15:41 | Praclovek |  Cikáni
Po kliknutí na tento odkaz se Vám naskytne jedinečná příležitost podívat se na to, jak žijí "lidé" ve 21. století.
Návštěvu této jedinečné fotogalerie opravdu doporučuji.

Váš Praclovek alias dezyder červěnják

Železniční přejezdy

29. října 2007 v 15:05 | Praclovek |  PraDeník
Velmi poučné čtení naleznete na:

www.prejezdy.cz

Opravdu poučné...

Pár vtipů... 13

29. října 2007 v 14:41 | Praclovek |  Vtipy

Novomanželé se hned po svatbě pohádají a vůbec spolu nemluví.
Když jde o nějakou důležitou zprávu, napíšou si ji na kus papíru.
Jednoho dne manžel napíše manželce zprávu:
Zítra jedu na služební cest, vzbuď mne v 6.00. Manželka jen
přikývne.
Manžel se ráno vzbudí v 10.00 a
na nočním stolku najde papírek: "Vstávej, je 6.00!"

Ruda se holí

29. října 2007 v 11:00 | Praclovek |  Aktuality-rychlovky
Tento vtip věnuji Malíkovi. Vzpomněl jsem si při něm na moment, kdy jsme se mu poprvé smáli...

Zásady úspěšného sebevraha

29. října 2007 v 10:29 | Praclovek |  Druhy sebevražd

Zásady úspěšného sebevraha


Oběšení:
Oběsím se doma na háku od lustru. Bydlím-li sám, nezapomenu zavřít plyn a otevřít okno - kdo to má pak po měsíci čuchat. Volím dostatečně dimenzovaný hák a lano, není nic horšího, než když se sebevražda promění na distorsi kotníku. Pusu si přelepím leukoplastí, abych nepozvracel toho, kdo mě bude odřezávat.
Pokud nemám hák, nebo se utrhnu, dojdu se oběsit na půdu na trám. Židli s sebou a nezamykám se, aby policie nemusela vyrážet dveře (zejména to platí u starých plechových protipožárních).
Pokud bydlím v paneláku, kde není půda, tak skočím z okna. Padám zásadně mimo hlavní chodecké trasy a na asfalt, abych se havranům líp seškraboval. K zemi se přibližuji po hlavě, aby to bylo tutové a abych neplýtval financemi na zdravotnictví.
V přírodě se věším na místě z dálky viditelném. Není nic horšího, než jeden oběšený a pod ním tři důchodkyně, který ranila mrtvice, když se jim v úrovni očí znenadání zhouply nohy - to je pak strašné papírování.

Skok z mostu:
Volím dostatečně vysoký most - např. Nuselák - a skáču v noci a rychle. Nedělám to napínavé hodinovou přípravou a konzultací s psychologem a policií, protože vím, že i oni nemají čas na zbytečné kafrání. Při pádu hlasitě řvu, aby chodci v dopadišti mohli včas uskočit. Pokud mám čas, rozprostřu na místo dopadu igelitovou plachtu, případně si před skokem obléknu igelitový pytel (ani havrani nemají času nazbyt).

Zastřelení:
Volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem škrob - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe, tak můžu být trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo ústy směrem dozadu. Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutý na stropě se špatně loupe, prostřelený prkenný strop a zastřelená bába o patro výš taky naštve.

Přejetí vlakem:

Hlavu mezi koleje, tělo ven, aby mě nemuseli pracně odmotávat z nápravy lokomotivy. Volím trati s pomalu jedoucími vlaky a zásadně se vyhýbám tratím rychlíkovým (policie má důležitější úkoly, než sběr a kompletaci osob na trase Praha - Havlíčkův Brod).

Obecné zásady:
Vždy mám u sebe doklad totožnosti, u destruktivních metod navíc štítek z odolného materiálu s rodným číslem. Vážím si práce kriminálky, a tudíž jí usnadním identifikaci.
Nechám vlastnoručně psaný dopis na rozloučenou, čímž vyvrátím podezření z násilné smrti. Pokud dopis nemám komu dát, odesílám jej doporučeně policejní složce místně příslušné dle místa sebevraždy. V případě přejetí vlakem místně příslušnému útvaru železniční policie (pokud nevím, kam až dojedu, tak útvaru, v jehož působnosti je konečná stanice vlaku, kterým se nechám rozjet). Vždy řádně popíšu místo sebevraždy, ve složitějších případech, nebo při nepřehledném terénu přiložím náčrtek.
Volím takové místo, kde mě najdou dřív, než začnu smrdět, nebo adekvátní opatření - např. v zimě, když mrzne.
Volím takové místo, kam může zajet osobní automobil a funebrácká Avia. Nejsem paša, aby se se mnou někdo tahal ještě po smrti.
Nevolím různé avantgardní metody - rozpuštění v kyselině, převálcovaní apod. - jelikož jsem si vědom, že tyto nestandardní metody se hůře objasňují a nekomplikuji tak jiným jejich práci.


Pozn. tento text není mojí originální tvorbou, jde o kopii. Nicméně mě velice pobavil.

Váš Praclovek

Křišťálová noc - výročí

27. října 2007 v 12:48 | Praclovek |  Co mě štve

10. listopadu večer se chystá v Praze vzpomínková akce u příležitosti výročí tzv "Křišťálové noci"*. Vzorně ustrojení a slušní hoši se chystají projít několika ulicemi Prahy. O akci si každý můžete myslet, co chcete. Některé instituce se snaží této akci zabránit. Proč? Protože si myslí, že "může dojít"(!) k porušení zákona. Čeho se bojí? V případě, že by k nějakému porušení zákona v průběhu akce došlo, máme přece ruku zákona, tzn. policii, aby případným "výtržníkům" v jejich nezákonném počínání zabránila**. Nejlepší na tom je, že žádost o povolení této akce (u nás se o povolení shromáždění žádá(!!!), ať žije listina základních práv a svobod) ležela téměř rok na magistrátě. Až teď někomu z úředníků došlo u jaké příležitosti se akce chystá. Když už sedim někde na úřadě a někdo za mnou přijde se slovy "pane, chystám pochod", tak se aspoň na netu podívám, co to má být za den, že bude jakási akce a jaký, že má význam. Takže teď se to ouřadové snaží zakázat na poslední chvíli...
Nejsmutnější na tom je, že až příště třeba právě VY budete chtít uspořádat nějakou akci, tak si uvědomte, že jste závislí na zlo(libo)vůli úřadu, co Vám milostivě (ne)dovolí.
Další smutnou záležitostí je, že se díky této akci rozvířila neskutečná kampaň, na které se přiživí kdekdo. Původní scénář měl být ten, že ulicemi JOSEFOVA*** v Praze (nikoliv židočtvrtí, jak je mi předkládáno v TV@spol) projde pár ostrých hochů a zpovzdálí na ně bude pokřikovat pár zfetovanejch šmejdů, kteří si říkají anarchisti. Nyní se z toho každý zúčastněný i nezúčastněný(!) snaží vytřískat, co to dá. Začíná to posledním ouřadou a pokračuje to přes všechna ta občanská sdružení, židoobce, zmrdosdružení, zastupitele města a končí to až vkanclu u p. Presidenta.
Celá tato akce je opět jen jednou velkou bublinou, která tak jak se nafoukla, zase splaskne. Já zastávám ten názor, aby se pochod uskutečnil. Nikdo nemá právo zabránit mi, abych prošel kusem Prahy, pokud přitom neporuším platné zákony. Ano, já se hlásím k národnímu socialismu, prosím, berte to jako fakt.. O těch chlapcích, co hodlají pochodovat ulicemi, si ovšem myslím svoje****. Nicméně každý má právo na to, aby vyjádřil svůj názor. Tedy každý Člověk, nikoliv příživnickej šmejd. K tomu, co jsem zde napsal se plně hlásím. Nejsem rasista, ale aby mi kdejaká k...a diktovala kdy a kam mám jít, považuji v čase relativního míru za omezování mých základních práv.
Váš Praclovek.
*Tzv. "Krystal nacht" byla vyústěním dlouhotrvajicí protižidovské kampaně v Německu v roce 1938. Poslední kapkou k tomu, co se stalo, bylo údajné zabití německého občana židem. Došlo k masovým útokům na židomajetek. (Měl tu být odkaz, ale kupodivu ani jeden nechodí, dodám...)
**V Německu po založení NSDAP pořádali členové této strany pochody, aby na sebe upozornili, přilákali do svých řad další členy a právě při střetech se svýmy odpůrci a tehdejší "policií" si tím dokazovali svoji oddanost, jednotu a sílu.
***Josefov skutečně býval zhruba do poloviny 19. století židovskou čtvrtí, ostatně proto jsou tam dodnes k vidění různé historické artefakty v podobě dvou synagog a židohřbitova. Žid se ale odstěhoval a zmizel (asi ho i v polovině 19. století někdo neměl rád) a Praha se i v těchto místech notně přestavěla. V jedné z těch synagog je jakoby muzeum, jehož součástí je několik svícnů a její zdi jsou zevnitř popsány jmény osob, které umřely za druhé světové války kdesi v Polsku. Leč nevím, proč si nějaké občanské sdružení, které se zove "Pražská obec židovská", dělá pomalu nárok na to, že jí tato čtvrť patří. Kdokoliv může těmito několika pražskými ulicemi projít a to KDYKOLIV, pokud neporuší platné zákony této země.
****Jsou to fašisti a od toho dávám ruce pryč.

Ad. "Brokovnicí do hlavy"...

25. října 2007 v 14:21 | Praclovek |  PraDeník

Před časem jsem zde v anketách, vytvořil jednu, která Vám klade otázku "Kolik Vám asi tak zbyde mozkové tkáně v hlavě, když se do ní střelíte z bezprostřední blizkosti brokovnicí?". Na přiloženém obrázku je použita zbraň ráže 9mm. Dobře si povšimněte stopy po kulce na zdi. Ti, co sázeli na to, že jim po použití brokovnice, něco většího z mozku v hlavě zbyde, by měli rozhodně přehodnotit svůj názor. Pozor, přiložený obrazek je obzvlášť drastický.

!!!Opět upozorňuji!!!

25. října 2007 v 12:16 | Praclovek |  Důležitá upozornění
Opět upozorňuji, že tento blog obahuje v některých svých částech materiály, které jsou naprosto nevhodné pro děti a mládež do 18ti let.
Praclovek.


Udušení se v igelitovém pytlíku

25. října 2007 v 11:22 | Praclovek |  Druhy sebevražd

Již dlouho jsem nepublikoval další způsob sebevraždy. Tak se k tématu opět vracím. Zejména v USA se v poslední době rozmohl velice zajímavý druh sebevraždy (samozřejmě kromě toho debililismu přijít do školy jak Terminátor a postřílet tam všechno, co jde. Poslední zbylý náboj po tomto činu je pak určen do škeble samotného takovéhoto střílejícího debila).

Praclovek nížinný

23. října 2007 v 12:10 | Praclovek |  PraDeník

Poslední den naší dovolené napadlo v Železné Rudě deset čísel sněhu. Počasí nám vyšlo akorát. Ve vlaku jsem se docela nasmál tomu, že se Praclovek stahuje zpátky do jeskyně.... A právě tehdy mě napadl ten název. Když může být člověk neandrtálský, kromaňonský a např existuje i gorila nížinná... Tak může existovat i PRACLOVEK NÍŽINNÝ.
Základní popis druhu praclovek nížinný:
-žije v doupěti
-sdružuje se do tlup
-vychází na lov kdykoliv
-v davu je těžko rozpoznatelný...

Váš Praclovek

Naše dovolená

23. října 2007 v 11:25 | Praclovek |  PraDeník

Jak jsem slíbil, tak se i děje. Odjel jsem před deseti dny i s rodinou na dovolenou. Byl to velice příjemně strávený čas. Hotel, ve kterém jsme bydleli, je popsán zde.
Jmenuje se Ostrý, ale ostré to v něm tedy rozhodně není. Příjemné prostředí a pohodlí v něm je zajištěno.

Děkujeme

21. října 2007 v 14:22 | Praclovek |  PraDeník

Děkuji Malíkovi za pomoc.
Praclovek

Jsme zpět.

21. října 2007 v 10:59 | Praclovek |  Aktuality-rychlovky

Tak jsme se ve zdraví vrátili... O naší dovolené ještě napíšu.
Za chvíli se nám ještě vrátí i Olda a tím to bude zakončeno.

Tak naprostou klasiku.

19. října 2007 v 14:53 | Praclovek |  PraDeník
Příště sem dám naší fotku.
Zatím nevím, jak to sem zkopírovat z mobilu...

A kdo jsou tito pánové???

19. října 2007 v 11:29 | Praclovek
Hádejte, můžete třikrát... A kdo je ta dáma?
Moje máma to není...

Něco pro Malíka a Vencu

19. října 2007 v 11:20 | Praclovek
Kytarová onanie...