Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Ad. Škrlová & company - Tak nám tu "chudinku" div(n)ou Báru zase zabásli...

17. května 2008 v 8:34 | Praclovek |  PraDeník
Chudák ta soudružka (napřesdržka) Škrlová a její nekonečný příběh... Jen co se s verdiktem "nevinná" odplazila ze soudní síně už na ní čekalo Grosstapo* (Langerstapo*) alias justiční stráž*.
Chudinka nevinná je zpátky v ďouře. To, že by se tato infantilní schizofrenička měla už dávno léčit a měla by být v díře trochu jiné (prozatím by postačila nějaká ta sedativa, plyšové zvířátko a bič, však ona už by se rozmluvila, potvora jedna), není ani tak důležité. Jen mě zaráží postup našich "demokratických (lidem ovládaných :-) ) orgánů". Celé je to takové nějaké divné a silně mi to připomíná časy, kdy Vás zadrželi, na pár dní zavřeli, a v momentě, kdy jste opouštěli basu, Vás pro jistotu zavřeli znovu. Zkrátka "nepohodlní, nebo nevyhovující lidé mají být odstraněni z očí" (prohlašoval už jistý Berija, super toť kurva, jen doufám, že ta kulka, co dostal, ho pořádně pálila ve škebli).
Ale otočme list. Už jsem tu před časem psal na téma "Jakpak že vyšetřování této kauzy dopadne?". A jak to vypadá nyní... Opět se nic nevyšetřilo. Bára (ježek) JE SICE V KLECI, ALE CO TO MĚNÍ NA STAVU VĚCI. Naprosto nic, nic se nevyšetřilo, s ničím se nepohnulo! Opět nevíme, kdo za vším stál, "kdo za co může" a koho potrestat. Mašinérie alá VB zafungovala naprosto dokonale. Skutečný viník je nepotrestán a oběť předhozenou vohnoutům systém "jakoby našel"...
Z hlediska objektivnosti, důležitý dodatek: Mezi námi, už ve starém Římě fungoval tzv. "střepinový soud". Každý občan dostal střep a házel ho do džbánu. Buďto do džbánu s nápisem "vinen" nebo do druhého s nápisem "nevinen". Povětšinou občané chtěli vidět padat hlavy a vidět krev. Na druhou stranu, víte jak zajistili, aby takový soud byl nezpochybnitelný a nikdo nehlasoval dvěma střepy? Byla na to komis, která sečetla jednotlivé střepy z obou džbánů a pak z těchto střepů složili původní džbán (z) jehož střep(y)ů se hlasovalo. Nikdo dopředu nemohl vědět, který džbán bude kvůli hlasování rozbit... Zdálo by se to spravedlivé... ALE : UŽ I TEHDY SE I V TOMHLE PODVÁDĚLO.... ani nemusím napovídat jak a proč.
*nehodící se škrtněte

Ovšem nic z výše napsaného nezmění můj názor na tom, že všichni co těm dětem ubližovali, nebo se na tom podíleli, či o tom věděli (!), mají prostě viset. Bez milosti a ihned. Ovšem pokud NENÍ ZÁJEM POPOHNAT TAKOVÉ HAJZLY PŘED SOUD, těžko se něco i do budoucna změní.

Váš Praclovek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama