Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Listopad 2008

Jak-se-vladne-masam-oblbni-lid-vladni-lidu

30. listopadu 2008 v 11:27 | Praclovek |  Aktuality-rychlovky
U Hesslerů se opět moc pěkně "popojelo".
Doporučuji k přečtení následující odkaz:

http://martinhessler.blog.cz/0811/jak-se-vladne-masam-oblbni-lid-vladni-lidu


Moc pěkný článeček!
Váš Praclovek

Radar schválen v senátu

29. listopadu 2008 v 14:07 | Praclovek |  Převzaté a různé
Senát Parlamentu České republiky dnes ratifikoval smlouvy o umístění vojenské základny USA na území České republiky. Postavil se tak zcela otevřeně proti vůli většiny obyvatel, která dlouhodobě tento nebezpečný plán odmítá. Z pohledu porevolučního vývoje České republiky se jedná o zásadní zlom v demokratickém vývoji naší země, neboť poprvé se v tak zásadní otázce obrátila komora parlamentu zcela otevřeně proti vůli většiny občanů této země.

"Propad vládní koalice v uplynulých volbách jasně ukázal, že občané této země nesouhlasí s politikou této vlády a radar měl na tomto vládním debaklu zásadní význam. O to vážnější je skutečnost, že vláda tuto vůli voličů i nadále ignoruje a vhání Českou republiku do středu globálního konfliktu, " uvedl Jan Tamáš, mluvčí hnutí Nenásilí. "Z pohledu dějin demokracie v naší zemi považuji dnešní den za černý čtvrtek."
Hnutí Nenásilí spolu s Ligou starostů proti radaru již teď připravuje další akce, především pak protiradarovou celoevropskou kampaň, která bude poukazovat na rozpor uvnitř České republiky, kdy vláda a ode dneška i horní komora parlamentu zastávají názor, který zcela odporuje vůli většiny občanů. Jednou z prvních akcí v rámci této kampaně bude návštěva čtyřiceti členů Ligy starostů proti radaru v Evropském parlamentu v Bruselu 24.února 2009.
Další akce hnutí Nenásilí proběhne již toto pondělí v 8 hodin ráno před úřadem vlády.


Dodatek Pracloveka: Měl jsem teď několik dní k dispozici pouze rádio. Až teď jsem se dozvěděl o tom, že radar "prošel"... Opět říkám, jak je možné, že mě nikdo (např. na Radiožurnálu!!!) neinformoval o tom, že SENÁT něco takového schválil... A to jsem to rádio měl zapnuté celé dny v kuse od rána do večera...

Váš Praclovek

Nestíhám...

29. listopadu 2008 v 12:00 | Praclovek |  PraDeník
Omlouvám se, ale i můj táta asi zcela správně o mém počínání prohlásil, že jsem si moje stěhování "představoval, jak Hurvínek válku". Musím mu dát za pravdu. Zkrátka jsem dočasně vyměnil klávesnici počítače za majzlík, kladivo, kanafas a maltu... Nejsmutnější na tom je, že makám jako fretka (+kolega Blažena, tímto mu děkuji!), ale výsledky jaksi zatím nejsou příliš vidět. A do toho se blíží porod mojí manželky. Termín máme 2.12., samozřejmě letos. Tak uvidím, jak to "ukočíruju". No, budu muset, stejně mi nic jiného nezbývá.
Váš Praclovek

Kdopak že nám to asi tak demoluje špitál...?

21. listopadu 2008 v 13:56 | Právo/Novinky/Venca |  Vencovy postřehy
Roztřískané nádobí, počmárané stěny, zničené teploměry a další spoušť za sebou nechává již týden několik dětí a výrostků na infekčním oddělení nemocnice v Prostějově. Pustošení dosáhlo takové míry, že nemocnice povolala v pátek dopoledne na pomoc policii.

21. 11. 2008 13:28 - PROSTĚJOV
"Dnes dopoledne jsme podali na oddělení policie v Prostějově oznámení, protože škody narůstají a chování dětí a výrostků v nemocnici již překročilo všechny meze," řekl v pátek dopoledne mluvčí nemocnice Tomáš Želázko.
Želázko uvedl, že děti jsou ze sociálně slabých a problémových rodin. Na infekčním oddělení se léčí kvůli žloutence.

Policisté na uzavřené oddělení stejně nemohou


"Zatím o podaném oznámení nemám informaci," řekla mluvčí prostějovské policie Alena Nedělníková. "Ale jestli takový podnět přišel, určitě se jím budeme zabývat," uvedla Nedělníková.
Policisté však sotva budou moci zasáhnout přímo na pokojích uzavřeného oddělení, kde jsou pacienti s vysoce nebezpečnou infekční nemocí. "Přímo na oddělení policisté vstoupit nemohou, budou se zabývat podklady, které od zdravotníků dostanou. Určitě existuje soupis škod a jsou známi pachatelé," dodala policejní mluvčí.

Nadávají sestrám a ničí zařízení

Mezitím se ve třech pokojích děti baví sprostými nadávkami zdravotním sestrám a doktorům. Pokud se jim chce na záchod, vymočí se do kouta. Byť nemocnice posílila služby, zpustošené pokoje vypadají jako obraz zkázy, i když se v nich třeba desetkrát za den uklízelo.
Když už není co rozbít, vydovádí se výrostci trháním prostěradel a povlečení. "Výše škod jde do tisíců korun. Žaluzie se budou opravovat dodatečně, pokoje budeme muset po těchto pacientech znovu vymalovat," naznačil Želázko.
Kdy utrpení nemocnice skončí, zatím není jasné. Záleží na době léčení, k té se zatím lékaři nevyjádřili.


Jiří Růžička,Právo
Zaslal Venca

Zemřel Hendrixův bubeník Mitchell

15. listopadu 2008 v 15:34 | Venca/Novinky |  Vencovy postřehy
Bubeník Mitch Mitchell, který hrál na konci šedesátých let s Jimi
Hendrixem, byl nalezen mrtev v hotelu v americkém Portlandu. Bylo mu
61 let. Podle prvotních zpráv šlo o přirozenou smrt, konkrétnější
informace poskytne až pitva.


Mitch Mitchell a baskytarista Noel Redding tvořili Hendrixovu kapelu
od roku 1966 do roku 1969. Mitchell hrál na zásadních albech rockové
historie Are You Experienced? Axis: Bold As Love a Electric
Ladyland. Dodnes zbožňovaného kytaristu doprovázel i na festivale ve
Woodstocku.

Jinak hrál Mitchell i s Johnem Lennonem, Erikem Claptonem nebo
Keithem Richardsem, po smrti Hendrixe však jeho sláva pohasínala.
Živil se jako studiový hráč, pak se připojil k Gypsy Sun Experience
a naposledy k projektu Experience Hendrix.

Mitchell byl posledním žijícím členem původní sestavy Jimi Hendrix
Experience. Shodou okolností nedávno zemřel i Buddy Miles, druhý
slavný bubeník spojený s Hendrixem.

Stanislav Dvořák, Novinky, Na Pracloveka zaslal Venca

Tak tohle fuckt nasere

15. listopadu 2008 v 14:27 | Zaslal Dodo |  Příběhy sebevrahů
Nerad bych do toho kecal... Ale to je asi poslední věc, kterou majitel dotyčného foťáku vyfotil... :-)

Černé vdovy

15. listopadu 2008 v 14:15 | Praclovek |  Vencovy postřehy

Pozor na Černé vdovy!

Ano, ten roztomilý tvor u oltá? e, který vypadá jako jelito v ubrousku, vás může zabít. O tom, že manželství je krajn? riskantní zvyk, jsme v FHM a p? edtím v Esquiru podali dost důkazů. Smrt sexu, nevyhnutelná a namáhavá nev? ra, nuda, rozvod, z n? jž vyjdete ? ist? oholen, a namáhavý pokus navázat na původní svobodný stav, v horším p? ípad? doprovázený alimenty a psychickými problémy. Vzhledem k tomu, že pro n? kolik mužů blízkých redakci ani takové varování nic neznamená, nasazujeme siln? jší kalibr. Kaskadé? i, kte? í se v lét? oženili, si totiž možná p? ivedli do baráku vlastní smrt. ? erné vdovy - ti odporní smrteln? jedovatí pavouci p? išli ke svému jménu docela zasloužen? : Sami? ka p? ed pá? ením vylu? uje látku, která p? itahuje samce, a když pavouk odevzdá sperma, je zabit. A podobné dobrodružství ? eká i na spoustu šťastných novomanželů. Metal kontra homopop Je fajn, že se po? ád najdou lidé, kte? í nerezignovali a jsou ochotní obhájit svůj hudební vkus. A nebojí se p? ít o svůj estetický ideál i se svým partnerem. Nicmén? i podle našeho nelítostného hudebního kritika Knoblocha to Petra Mináriková z Karvinné p? ece jen trochu p? ehnala. Na lo? ské oslav? svých narozenin to po? ádn? rozjela, a když ji kolem půlnoci dcera požádala, aby ztlumila hudbu, po? ádn? se s ní pohádala. Na to se ozval manžel, který byl p? ece jen mén? ožralý než Petra, dcery se zastal a navíc vyslovil názor, že když už, tak by dál m? li poslouchat AC/DC.

Sedlák je Pán

9. listopadu 2008 v 14:11 | Praclovek |  PraDeník
Takže. Už titulek napovídá. Momentálně už je mi líp. Leč. Starost o moji -cti naši- rodinnou usedlost, to chce celého Pracloveka. Mějte se prozatím fajn. Sedlák je zkrátka Pán:)

Jsem marod :-(

2. listopadu 2008 v 5:10 | Praclovek |  PraDeník
Bohužel :-) není to tak dávno, co jsem zde pranýřoval Jmanu za to, že nepíše na blog, když se stěhoval. Teď je stěhovací činnost u mě v plném proudu a není to o moc lepší. Navíc. Nějak jsem nastydnul a je mi zle jak poslednímu Alíkovi. Musím se odplazit k lékaři, ať mi na to předepíše nějaký pilule. :) takže pár dní pauza, ostatně tu jsem Vám už hlásil. Váš Praclovek