Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Stylové sociální zařízení

5. září 2009 v 10:39 | Praclovek |  PraDeník
Tak rekonstrukce koupelny a záchodu úspěšně započala a pokračuje bez větších problémů. Nevím, jestli jsem tu už o tom psal, ale je v tom i komplet rekonstrukce rozvodu vody po celém domě, kanalizační přípojka a potažmo i nová elektrika.

Jen pokud se doho, pustíte, nesmíte zapomenout na jednu podstatnout věc a to, zřídit si improvizované sociální zařízení alá pionýrský tábor (či skaut). Nejdřív jsem se toho trochu zalekl, ale pak jsem si uvědomil, proč mi vlastně říkají Pračlověk. Když jsem mohl úspěšně přežívat v lese a pod širákem, proč bych si nezřídil hajzlík a koupelnu přechodnou. Tak s chutí do toho a půl (hovínka) je hotovo.


Přeji příjemný den.
Váš Praclovek

Dodatek: kromě toho, že jsou rekonstrukce drahé, musí se řešit i takové praktické problémy, jako je (z odpuštěním) hovno. A nejen to. Musíte si hlavně uvědomit, že pokud máte například rodinu, musíte ji někam ubytovat. Zůstat bez základního sociálního zázemí např. s malým miminkem musí bejt fakt super (jak to dělaj nepřizpůsobivý etnika, který nemaj zákl. hygienický podmínky permanentně a chtěj vychovávat děti, raděj nezmiňuju), takže pozor na to! I tento problém je v takovém případě nutné řešit. V případě, že máte rozvětvěnější rodinu resp. možnost babičky, dědečka apod., je v podstatě "vyhráno". Pokud tomu tak nejni, patrně nezbývá než hotel nebo živořit. I tohle se u rekonstrukce takové věci jako je - řeklo by se pitomé WC - musí nějak zařídit.

P.S.: Tímto děkuji rodičům za trpělivost.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Moře lásky Moře lásky | Web | 5. září 2009 v 13:56 | Reagovat

Ikdyž to vipada srandovni nasmal sam se hodne, vim že to ve skutečnosti nebylo tak. To je vlastne všhude tak, nekde min nekde vic, ale hlavni je umet si poradit. Tobe to jde vyborne..ha ha

2 Venca Venca | 6. září 2009 v 10:53 | Reagovat

Jen makej, už soudruh Áda psal na koncentráky arbeit macht frei a jeho následovatelé s. Stalin a s. Gottwald tam měli totéž v jiných jazycích. Ještě nějakej králík nebo pes nebo jiná postava z Večerníčků (už si nepamatuju kdo) říkala, že práce šlechtí. Proto asi cikáni furt řvou, že nejsou svobodní a o šlechetnosti nemůže bejt ani řeč. Měli by makat až zčernaj (nebo zbělaj?)

3 Praclovek Praclovek | 6. září 2009 v 13:33 | Reagovat

Venca: To víš že jsem si vzpomněl i na tebe, jak ti do toho klovali ty FATROSTAVY, když ti to tam přestavovaly. Jak jsi chodil do arbeitu fuckt skvěle (ne)vyspalej. Teď jsem jo holt na řadě já.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama