Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Prosinec 2009

Praclovek Vám vzkazuje

23. prosince 2009 v 18:22 | Praclovek |  PraDeník

Tak si užijte Vánoce, hlavně nezlobte a chovejte se slušně!


Váš Praclovek

P.S.: Tak takhle se u nás zdobí stromeček, dole vpravo stojí asistent výzdoby Klára.

Cikán & Leonardo diCaprio

23. prosince 2009 v 15:56 | Praclovek/Venca |  Vtipy
Fronta před nebeskou bránou. Svatej Petr zpovídá každýho příchozího, když přijde cikán, tak se ho ptá: jak se jmenuješ? Cikán na to Leonardo diCaprio. Svatej Petr: tak moment, já musím zavolat šéfovi. Zvedne přímej telefon k Pánubohu a ptá se: Šéfe, já v tom mám nějakej bordel. Titanik se potopil nebo vyhořel?

Playlist na 17.12.2009

11. prosince 2009 v 4:21 | Praclovek/Jarda |  Rockové škatule na BEATU - Putování po USA s Jardou

New York City, Brooklyn

1. Lou Reed: Kill Your Sons (album: Sally Can't Dance z r. 1974)
2. Biohazard: My Life, My Way (album: Means To An End z r. 2005)
3. Type O Negative: Less Than Zero (<0) z alba Life Is Killing Me z r. 2003)
4. Rasputina: Saline The Salt Lake Queen [live] (album: A Radical Recital z r. 2005)
5. World/Inferno Friendship Society: The Models And The Mannequins (album: East Coast Super Sound Punk Of Today! z r. 2000)
6. Endless Boogie: Smoking Figs In The Yard z alba Focus Level z r. 2008)
7. Cub Country: High Uinta High ze stejnojmenného alba z r. 2002)
8. USA Is A Monster: Cocaine Wedding (album: Space Programs z r. 2008)
9. Behold... The Arctopus: Alcoholocaust z alba: Nano-Nucleonic Cyborg Summoning z r. 2006)
10. The Damnwells: Everything z alba: One Last Century z r. 2009)
11. The Diamond Nights: It's A Shokka (album: Popsicle z r. 2005)
12. Girlyman: My Sweet Lord [George Harrison cover] z alba Remember Who I Am z r. 2003
13. Hold Steady: Banging Camp (album: separation Sunday z r. 2005)
14. VietNam: Summer In The City (album: VietNam z r. 2007)
a event. 15. The Obits: Pine On z alba I Blame You z r. 2009


A protože více se do pořadu nevejde, chci jenom ještě upozornit na celou řadu zajímavých interpretů z Brooklynu, jako např. Pela, Oxford Collapse, My Teenage Stride, již neexistující Jets To Brazil, Pilot To Gunner, O'Death, Hem, Fiery Furnaces, +/- (Plus/minus), Big Sleep, Thez Might Be Giants, MMW (Medeski, Martin & Wood), Ladybug Transistor, Ida, Calla, Radio 4, Mobius Band, TV on the RAdio, Guignol, A Place To Bury Strangers, Bottom of the Hudson, The Hymns, Via Audio, Vivian Girls, Rollo Treadway, Piňataland, Your 33 Black Angels. the Weight, I'm Not Jim, Wooden VWand & the Vanishing Voice, Grizzly Bear, Pterodactyl, Himalaya, Parts and Labour, Meneguar, Scary Mansion, Scoville Unit, Tournament, ale třeba i na Norah Jones, Sharu Worden (která vystupuje jako My Brightest Diamond), Yeasayer a mnoho dalších. Za poslech určitě stojí.

Takže hezký poslech, hezké Vánoce a šťastný nový rok všem posluchačům rádia Beat přeje a na další setkání ve státě Pennsylvania se těší Jarda Klíma.
P.S. Tipy resp. přání na pennsylvánské kapely (kromě Philadelphie, které bude věnován samostatný pořad) prosím zasílejte do konce roku. Díky.

Rockové putování po USA v prosinci přece jenom bude!

2. prosince 2009 v 12:16 | Jarda/Praclovek |  Rockové škatule na BEATU - Putování po USA s Jardou
Přišlo mi mailem:

Před nedávnem jsem se ti ozval, že "Rockové putování.." v prosinci na Beatu zřejmě nebude kvůli kolizím s termíny. Dva čtvrtky nepřicházely do úvahy (24. a 31.12.) a jeden čtvrtek jsem měl mít zabitý tím, že jsem se nechal umluvit k sepsání divadelní hříčky, která se po nazkoušení měla hrát 17. prosince. Dnes se zjistilo, že pronajmout sál se podařilo již na 10.12. (zase čtvrtek) a tak se premiéra (a doufám, že zároveň i derniéra) bude konat 10. prosince. A protože jsem si v tom kuse napsal taky hlavní roli, nezbývá mi, než se zúčastnit. No ale naštěstí se tím pádem uvolnil termín 17.prosince a na tenhle termín jsme se velice operativně se Standou Rubášem domluvili. Takže 17. prosince ve 20,00 hod. na rádiu Beat bude v rámci "Rockových škatulí" ke slyšení poslední letošní "Rockové putování po USA". Naposledy navštívíme New York City a představíme si tyhle interprey pocházejícíc z Brooklynu: na přání Lou Reed (děkuji všem moc za maily, které jsem dostal na moji mailovou adresu jarkl@seznam.cz) a dále Biohazard, Type O Negative, Rasputina, World/Inferno Friendship Society, Endless Boogie, Cub Country, USA is A Monster, Behold... The Arctopus, Damnwells, Diamond Nights, Girlyman, Hold Steady, VietNam a Obits. Playlist mám hotový, ale pošlu ti ho někdy příští týden.

Zdraví, štěstí, dlouhá léta přeje Jarda Klíma.