Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Březen 2010

Kočky se nám mrouskaj

29. března 2010 v 17:56 | Praclovek |  Ivana
Tak kočičice Ivana patrně vyhlásila konkurs na svého prvního skutečného nápadníka. Motal, se tu její táta, zkušený toť pardál, motal se tu její bráška, nezkušený začínající pardál... Ale v této vskutku "multikulti - mezistakovovesnické" soutěži o "možnost se rozmnožit" zvítězil tento zrzavý kocour od naproti.

Aspoň obohatíme genofond.

Vítěz "jde na to"...
PS: klove tam do ní na zahradě jako zběsilej. Výsledky očekávám v červnu. Vzhledem k tomu, že kocour patrně opustí naši nebohou (ale úplně nevinnou!) Ivanku, a než si ho naše "slavná" PČR, potažmo EU najde aby doplatil alimenty... žádám o dvě věci. A/příspěvek na žrádlo pro nebohou matku tří (možna štír, koťat, pyčo).. cca deset tysíc. B/ubytovani, pač stodólu už ny. C/a socyalny davky.

Jak to chodí na našich ZŠ

27. března 2010 v 13:29 | Praclovek |  Aktuality-rychlovky

Tohle si přečtěte. Je to síla. Pěkně popsáno, jako to chodí na našich základních školách.Philadelphie - vysílá se 1. dubna 2010

8. března 2010 v 9:12 | Praclovek |  Rockové škatule na BEATU - Putování po USA s Jardou

Hm, je mi moc líto, ale z "organizačních" důvodů se "Rockové putování po USA" v měsíci březnu na rádiu Beat vysílat nebude. Playlist samozřejmě platí ... a zaškrtněte si datum 1. dubna 2010 od 20:00, kdy se v rámci "Rockových škatulí" bude vysílat 17. pokračování "putování" - tentokráte do Philadelphie. Ne, není to apríl. Takže vydržte a 1. dubna nalaďte to správné rádio.

Těší se na Vás Jarda Klíma