Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Alkoholismus, kouření a jiná svinstva

Nehulte!!!

5. listopadu 2007 v 12:37


Kuřáci si obalují tukem své životně důležité orgány

Kouřením lidé ztrácejí pouze svalovou hmotu.


Lidé se často obrací na cigarety jako na prostředek hubnutí. Věří, že když si několikrát denně zapálí, omezí to jejich tukové zásoby. Jenže podle australských vědců kouření naopak způsobuje ukládání tuků. Ne na povrchu, ale uvnitř těla kolem životně důležitých orgánů, což je ještě nebezpečnější.

Závažné porušení životosprávy aneb chlast-slast

18. srpna 2007 v 7:18 | Praclovek
Inu stalo se. V průběhu konání mé řádné dovolené jsem se vypravil a při příležitosti jednoho nejmenovaného výročí jsem uspořádal menší "srazík", navíc typu "cesta z města". Cesta proběhla i s rodinou navýsost dobře. Řádně a poctivě jsem se posilnil nápojem, který se oficielně zove Gamgrinus 10°. To jsem ještě netušil, že v místě konání akce na mě čeká nelehký úkol v podobě neodolatelné chuti schované v láhvi 0,7l, GIN 40%. Po několika hodinách začala být situace vážná, posuďte sami:
-opakované pády
-přestala se mi dařit hra na kytaru
-hrozná "kecavá"
Situaci jsem ale i skolegou okamžitě řešil zkonzumováním dvou krabic levnějšího červeného vína. Výrazně to prodloužilo moji životnost. Leč následky akce byly tyto:
-ztráta chuti k jídlu
-kocovina po dobu dvou dní (nepomohlo ani důsledné "přikrmování" se Gambrinusem)
-nevím proč, ztratil jsem ponožku
-léčba rozbitého rtu potrvá několik dalších dní
Shrnutí: Alkohol je metla lidstva, ale zametat se musí a jednalo se o typický případ "alpské trojkombinace".
Ale posuďte sami, má tohle dospělý běloch zapotřebí??? Tak nevím, nevím. Jinak akci osobně považuji za velice zdařilou. Proč jsem vlastně Praclovek??? Ty zvíře!

O alkoholu za volantem, zodpovědnosti a názor na věc

25. dubna 2007 v 2:59 | Praclovek
Zajímá mě váš názor na to, co si myslíte o lidech, kteří řídí a přitom mají jakoby upito. Osobně si myslím, že normálnímu dospělýmu jedinci nemůžou nějaký tři piva za volantem vůbec vadit. Já vím, že doktoři říkaj, že to jako zpomaluje reakce apod. Ale podle mě sou to jenom doktorský žvásty. Je přece jasný, že žádnej doktor vám neřekne už jenom chlastej, natož ještě a přitom řiď. O klipech BESIPu apod. nebudu psát, to je kapitola sama pro sebe. Za dospělýho navíc považuju zdravýho jedince ve věku 25 let a víc, vím co dokážou předvést postpuberťáci s čerstvým řidičákem a navíc jak na alkohol reaguje mladý organismus, který v tom ještě tzv. neumí chodit. Normální uvažující člověk navíc nesedne do auta a nepojede,když už má evidentně naváto. Naopak, když vím, že sem si něco dal, tak se nezačnu předvádět, ale o to víc si dám přece pozor. Klidně tady přiznám, už je to stejně promlčený, dřív sem si klidně dal nějaký to pivo a když sem věděl, že nikoho nepovezu, tak sem jel. Nikdy mi to neudělalo žádnej problém, dokonce mě i stavěli, ale naštěstí sem si nefouknul. Asi i proto, že sem byl v klidu a netáhlo to ze mě jak ze sudu. Spíš sem měl vždycky obavu z toho, aby to do mě nějakej vůl nenašil a já abych z toho neměl průser. Navíc třeba v Německu si taky můžete dát pár piv, jezdit a je to více či méně vaše riziko. Prostě akorát nesmíte udělat z křižovatky detašované pracoviště kovošrotu. To si vás pak taky pěkně podaj. Navíc nehodovost je tam stejná, ne-li menší, než v našem švejkystánu, oficielně zvaném Česká republika. Tak mě teda zajímá, proč je v tomhle státě takováhle buzerace a váš názor na tuhle problematiku.

Alpská trojkombinace aneb spolehlivá opice

15. dubna 2007 v 2:04 | Praclovek
Pro začátek jsem se rozhodl vám popsat tento zaručený recept na to jak se super vožrat jako prase. Nazval jsem ho vznešeně Alpská trojkombinace. Celý trik spočívá v celodenním popíjení těchto surovin: piva, vodky a červeného vína. Pít lze v libovolném pořadí a množství záleží jen na vašem žaludku. To pak najednou dostanete takovou prdu do hlavy,že se na X hodin zaručeně nepostavíte na nohy. :-)
 
 

Reklama