Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Důležitá upozornění

Základní info o stránkách

6. srpna 2008 v 18:47 | Praclovek

Informace o stránkách www.Praclovek.blog.cz:

Opět upozorňuji

7. ledna 2008 v 16:50 | Praclovek
Prosím Vás (milé blbé děti & spol.), co mi sem dáváte odkazy "hlasuj pro mě" a "Jukni se na můj", nevkládejte to sem. Prosím Vás, je tu taková rubrika Důležitá upozornění, věnujte jí pozornost a zkuste si ji nejdřív důkladně přečíst a řídit se tím, co se tam píše.

MILÉ DĚTI

11. prosince 2007 v 12:18 | Praclovek
Nedávejte sem, prosím, reklamy na svoje stránky. Mně, milé děti, není 10 let. Ani 15, ani 20, ani 25 a i třicet je v prdeli. Všechno to stejně okamžitě mažu.
A ani na vaše odkazy "neklikám".
Pokud už Vás moje stránky natolik zajímají, že chcete navázat kontakt, můžete mi poslat mail na adresu "praclovek@email.cz".
Děkuji. Praclovek
Tento blog je určen pro lidi +18 let, tzn. pro starší 18ti let věku! Prostě je to pro "dospěláky". Sem se leze až až po splnění "povinné školní docházky". Maturita nebo výuční list jest výhodou. Praxi a další vzdělání uznáváme. Doktoranty vítáme.
Doufám, že toto vysvětlení už bude stačit...

!!!Opět upozorňuji!!!

25. října 2007 v 12:16 | Praclovek
Opět upozorňuji, že tento blog obahuje v některých svých částech materiály, které jsou naprosto nevhodné pro děti a mládež do 18ti let.
Praclovek.

Doporučení a důležitá informace

19. září 2007 v 15:25 | Praclovek
Po zkušenostech, které jsem měl zatím možnost za dobu existence svého blogu získat, zde musím zveřejnit prohlášení, že k pročítání těchto stránek se nejvíce hodí prohlížeč...

Prohlášení autora Blogu

6. dubna 2007 v 2:16 | Praclovek
Veškeré články na téma sebevražd a podobných morbidit zde zveřejněných v žádném případě k jejich uskutečnění nenavádějí ani nemají inspirovat. Všechny zde zveřejněné články mají na dotyčný problém jen upozornit anebo jsou pouze černým humorem a recesí. Slabším povahám nebo psychicky labilním jedincům doporučuje autor tyto stránky urychleně opustit. Od diskusí a příspěvků v nich se autor těchto stránek distancuje, protože jejich aktuální obsah nemůže ovlivnit. V případě, že autor tohoto blogu zjistí , že mají sklon porušit platné zákony, že k takovému jednání navádějí nebo, že tuto podmínku splňují, budou při nejbližší příležitosti odstraněny.
 
 

Reklama