Rockové škatule na rádiu BEAT - Putování po USA s Jardou - PLAYLISTY a info
Praclovekovo ICQ - 384 167 865, mail - praclovek@email.cz Přeji hezký a dobrý den!

Olda

A jak se má Olda?

7. května 2009 v 17:56 | Praclovek
Co jsme se přestěhovali, Oldovi se daří stejně jako rodině. To znamená dobře.
Celý den se pase, žere trávu a tloustne. Vycházky má celodenní, jen co vyjde sluníčko a oschne tráva, už si nahřívá kožich. Pouze pokud prší, je zalezlý v depu (to zas šverká mrkev a chleba).
Přikládám dokumentační foto:

Oldův "domeček"

21. června 2008 v 18:51 | Praclovek
Dobře se podívejte, jak se má Olda. Kromě "samice" mu rozhodně nic nechybí.
A jak je čistotný!!! Narozdíl od těchto rádoby "občanů".

Olda = vypasená koule

27. dubna 2008 v 10:45 | Praclovek
Dostal jsem několik upozornění, že jsem se již dlouho nezabýval rubrikou "Olda". Máte naprostou pravdu. Zkrátka jsem na něj tak nějak, co se blogu týče, pozapomněl. Avšak nebojte se, Olda rozhodně neskončil kdesi na smeťáku nebo v propadlišti dějin. Jak se říká, tichá voda břehy mele. Naopak. Daří se mu skvěle a jako důkaz předkládám fotografii tohoto nenápadného leč (nejen dle mého názoru) silně vypaseného člena naší (mojí) rodiny.
No, udělali jsme z něho kvalitní stravou vskutku ukázkovou "kouli", až mám strach, aby na nás nepřišli "ochránci zvířat", že ho trápíme jídlem.

Váš Praclovek

-foto: praclovek 2008(c)-

Ahoj Oldo

16. října 2007 v 11:32 | Praclovek
Ahoj Oldo. Hezký pozdrav z hor ti posílá Tvůj majitel.
Doufám, že moc nezlobíš. Ogi, Ogi.

Koule

29. září 2007 v 20:11 | Praclovek

Tak se z našeho Oldy stává koule. Kromě spaní se převážně věnuje žraní, což je jeho hlavní činnost.

Myš zakousla myš

17. září 2007 v 11:55 | Praclovek

Oldo, Oldo, co jsi nám to udělal....

Oldovy vycházky

3. září 2007 v 16:25 | Praclovek

Je to super a přesně tak, jak jsem očekával, morče Olda prospívá. Od té doby co je ubytován ve své superpičabedně se jeho tělesný objem zdvojnásobil, potažmo i tělesná hmotnost. Aby nám moc neztloustl, jsou mu za dobré chování povoleny vycházky.

Oldovi se daří

23. srpna 2007 v 11:31 | Praclovek
Tak Olda (zejména díky svým návykům, barvě pleti, sociálním návykům a protože je v menšině) získal nové bydlení. Pořídil jsem mu superspešlpapundekl ubikaci. Osobně tomu říkám bedna. Samozřejmě, že pořízení této bedny bylo na moje náklady.Bedna obsahuje i skvělé vybavení, v podobě čtyř sociálních zařízení(!!!). Já tomu teda říkám rohy bedny. Kupodivu, Olda se ihned jal jeden z nich využívat, a to tak že řádně. Stravuje se také vzorně. Jeho spotřeba jídla je neuvěřitelná. Ale nejvíc mě fascinuje to, že NELŽE, NEKRADE a NEPODVÁDÍ. Pouze píská a vesele si žije....

Olda

7. srpna 2007 v 9:52 | Praclovek
Kde se vzal, tu se vzal, včera se k nám nastěhoval Olda. Je barevný, ale to mi nevadí. Vesele si žije, aktivní je i v noci. To pojídá jídlo, které mu někdo s radostí dal. To mi nevadí. Olda je totiž barevný a má černé oči. To mi taky nevadí. Děti si s ním hrají, aby si zvykl (čti integroval). To mi nevadí. Olda je aktivní i přes den. Je pořád barevný. Snědl mi kus chleba a nikdo si stále na nic nestěžuje. To mi nevadí. Olda je hodně tmavě zbarvený. To mi nevadí. Olda pije. Nemůžu si stěžovat, je to voda, kterou jsem mu sám nalil. Olda už je zase spokojený. To mi nevadí. Olda si v rohu zřídil záchod, který okamžitě použil. To mi nevadí, Olda je přece integrovaný. Navíc je proti nám v menšině a má přece svoje práva. Olda je totiž morče. Hlavně ať mi akorát nepřekouše dráty 234V/50Hz. To by se asi sám okamžitě zase odintegroval....
 
 

Reklama